پایان نامه با موضوع طراحی سازه نگهبان گود برداری به روش ترکیبی میخکوبی

پایان نامه  

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

 طراحی سازه نگهبان گود برداری به روش ترکیبی میخکوبی و انکراژ به وسیله روش عددی

تکه هایی از متن :

2-4-4 ساخت پوشش شاتکریت موقتی

قبل از آنکه مرحله بعدی گودبرداری شروع شود شاتکریت جهت یکپارچه‌سازی ابتدای میخ‌ها و کل سیستم بر روی سطح گود پاشیده می‌شود. نحوه متداول اجرا به این صورت است که از یک پوشش شاتکریت با تسلیح فولادی استفاده می­شود. تسلیح فولادی اغلب شبکه مش بندی شده از سیم‌های به هم جوش‌خورده است. طول پانل‌های مش فولادی جوش‌خورده باید به‌اندازه‌ای باشد که هر پانل با پانل کنار تااندازه‌ای همپوشانی داشته باشد. در این مرحله لایه‌نازک بتن شاتکریت بر روی سطح گود پاشیده می‌شود. بعدازآن یک صفحه فولادی بر روی نوک میخ کار گذاشته می‌شود. از واشر و مهره‌های شش‌گوش برای اتصال میخ به صفحه پلیت استفاده می‌شود. توجه شود که مدت ۷۲ ساعت لازم است تا بتن شاتکریت به مقاومت سه‌روزه تقریباً معادل ۱۰٫۵ مگاپاسگال برسد و بعد گودبرداری مرحله بعد انجام شود.

 

2-4-5  ساخت دیواره میخ‌کوبی شده تا عمق موردنظر

مراحل ۱ تا ۴ تا عمق موردنظر جهت گودبرداری ادامه می‌یابد. در هر مرحله از گودبرداری، نوارهای زهکشی قایم که در انتهای گود به‌صورت لوله‌ای جمع شده است، در امتداد بعدی گودبرداری گسترده می‌شود. سپس پانل‌های مش بندی جدید بر روی پوشش کار گذاشته می‌شود. شاتکریت با همپوشانی قابل قبولی نسبت به لایه بالایی شاتکریت بر روی دیوار پاشیده می‌شود. در انتهای گود نوار زهکشی دوباره لوله شده تا برای مرحله بعدی استفاده شود.

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :طراحی سازه نگهبان گود برداری به روش ترکیبی میخکوبی و انکراژ به وسیله روش عددی

Author: 92