متدلوژی انتخاب مدل موثر ترافیکی :دانلود پایان نامه

پایان نامه  

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

 متدلوژی انتخاب مدل موثر ترافیکی جهت کارکردهای آنالیزی

تکه هایی از متن :

 2-4-9-6 آموزش

دوره‌های آموزشی استاندارد و یا ویژه براساس نیاز کاربران قابل ارائه می‌باشد. این دوره‌ها شامل آموزش مقدماتی تا پیشرفته جهت برنامه‌نویسی و تحقیق روی AIMSUN می­باشد. اکثر دوره‌های اروپایی در محل شرکت در بارسلونا صورت می‌پذیرد و زبان مورد استفاده انگلیسی، فرانسوی و یا اسپانیایی است. لیکن دوره‌های آموزشی در محل کاربران و به زبان محلی نیز از طریق شبکه توزیع AIMSUN در ایران، استرالیا، شیلی، ژاپن و آفریقای جنوبی قابل ارائه می‌باشند[10].

 2-4-9-7 پشتیبانی

علاوه بر ارائه خدمات رایگان مرتبط با رفع اشکالات نرم‌افزار، هر کاربر تحت لیسانس بطور خودکار به شبکه پشتیبانی  AIMSUN بر روی شبکه جهانی اینترنت دسترسی داشته و با سایر کاربران دنیا می‌تواند در خصوص مسائل خود تبادل نظر نماید. همچنین خرید لیسانس تا یکسال دارای پشتیبانی و ارتقاء[1]  رایگان نرم‌افزار (SUS) خواهد بود که می‌تواند برای سالیان آتی تمدید گردد. در انتها TSS دارای تیم مشاوره قدرتمندی می‌باشد که می‌توانند به ارائه خدمات مشاوره در خصوص پروژه‌های ترافیکی از قبیل مطالعه، اسکوپ پروژه، ساخت شبکه، کالیبراسیون، تضمین کیفیت و یا حتی توسعه نرم‌افزار بر اساس نیاز کاربران و محلی نمودن آن  بپردازد.[10]

2-4-10 معایب علم شبیه سازی

از معایب علم شبیه سازی می‌توان نیاز به آموزش تخصصی برای ساخت مدل مجازی، متمایز بودن مدل‌های ساخته شده توسط افراد مختلف، وقت‌گیر و هزینه‌بر بودن، عدم پاسخ مناسب به مواردی که دارای جواب‌های تحلیلی هستند، اشاره کرد[2].

 

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :متدلوژی انتخاب مدل موثر ترافیکی جهت کارکردهای آنالیزی

Author: 92