دانلود پایان نامه رشته عمران با موضوع سیستم اطلاعات جغرافیایی

پایان نامه  

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

 بررسی هیدروژئولوژی منطقه­ و تهیه نقشه­ های موضوعی ­نظیر نقشه ­های هم­ تراز و هم عمق آب­ زیرزمینی

تکه هایی از متن :

4-2-1-1- رودخانه بابلرود

این رودخانه در شهرستان بابل استان مازندران جریان داشته که از شمال به دریای مازندران، از غرب به حوزه آبریز رودخانه هراز، از جنوب به دامنه شمالی سلسله جبال البرز (قله دماوند) و از غرب به حوزه آبریز رودخانه تالار محدود می باشد. رودخانه مزبور از ارتفاعات 3700 متری البرز مرکزی سرچشمه گرفته و پس از عبور از مسیرهای پرپیچ و خم و از دره های عمیق و الحاق انشعابات مختلف و گذر از شهر بابل، در شمال بابلسر به دریای مازندران ختم می شود . طول این رودخانه از سرچشمه تا دریا حدود 100 کیلومتر بوده که 50 کیلومتر آن در داخل دشت می­باشد. بستر رودخانه در محدوده کوهستانی از رسوبات دانه درشت از قبیل قلوه سنگ، شن و ماسه تشکیل شده و دارای عرض نسبتاً زیاد و عموماً با جریان سیلابها در معرض تغییرات قرار گرفته و چون در محدوده دشت، بستر رودخانه از آبرفتهای دانه­ریز و عموماً دارای عمق زیاد و کناره­های قائم می­باشد، در معرض فرسایش ناشی از جریان سیلابها قرار می گیرد.

 

4-2-1-2- رودخانه سجادرود

این رودخانه یکی از شاخه­های مهم رودخانه بابل بوده که سرشاخه­های آن از دامنه شمالی و غربی کوه نارکیلی و همچنین از قلّه 3701 متری واقع در 4 کیلومتری جنوب کوه نارکیلی سرچشمه گرفته است. طول اين رودخانه 55 کیلومتر بوده و حوزه آبریز آن حدود 300 کیلومتر مربع وسعت دارد و این رودخانه دارای آب دائم بوده و حوزه آبریز آن کوهستانی و دارای پوشش جنگلی مناسب می باشد.

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :بررسی هیدروژئولوژی منطقه و تهیه نقشه های موضوعی نظیر نقشه های هم تراز و هم عمق آب زیرزمینی

Author: 92