دانلود پایان نامه ارشد بهسازی لرزه ای قاب های بتن آرمه میانپر مصالح بنایی با استفاده از پلیمرهای مسلح فیبری

پایان نامه  

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

بهسازی لرزه ای قاب های بتن آرمه میانپر مصالح بنایی با استفاده از پلیمرهای مسلح فیبری

تکه هایی از متن :

5-4- پیشنهادات

برای ادامه تحقیقات در این زمینه، پیشنهاد می‌شود برای لحاظ نمودن اثرات جداشدگی لایه‌های FRP از روی میانقاب آجری، ماده چسباننده لایه FRP بر روی دیوار که معمولاً رزین اپوکسی می‌باشد نیز در نرم‌افزار مدل شود. برای اینکار نیاز به اطلاعات دقیق آزمایشگاهی در خصوص خواص مکانیکی رزین اپوکسی وجود دارد. برای مدل‌سازی اپوکسی می‌توان از المان‌های چسبنده[1] در نرم‌افزار آباکوس استفاده کرد.

با توجه به تحقیقات قبلی اثرات بازشو[2] روی رفتار میانقاب‌ها قابل توجه می‌باشد [84و 85]. وجود بازشو مودهای شکست میانقاب را تغییر می‌دهد. به عنوان زمینه تحقیق دیگر بررسی اثر بازشو روی رفتار قاب و میانقاب پیشنهاد می‌شود.

در این مطالعه تنها از کامپوزیت‌های CFRP استفاده شده است ولی می‌توان اثر کامپوزیت‌های دیگر یعنی AFRP و GFRP را روی میانقاب‌ها و دیوارهای مصالح بنایی بررسی کرد. و نیز آرایش‌های مختلف لایه‌ها و بررسی اثر هر کدام می‌تواند در دستور کار قرار بگیرد. بررسی خرابی میانقاب در حالت بارگذاری خارج از صفحه نیز موضوع قابل توجهی است.

 

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :بهسازی لرزه ای قاب های بتن آرمه میانپر مصالح بنایی با استفاده از پلیمرهای مسلح فیبری

Author: 92