بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF -پایان نامه ارشد رشته عمران

آگوست 22, 2016 Off By 92
پایان نامه  

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS

تکه هایی از متن :

1- 7-9 خستگی

جهت خستگی FATIGUE هیچ گونه پیش بینی خاصی در A.I.S.I ارائه نگردیده و در حال حاضر از استاندارد A.I.S.C که عمومیت دارد استفاده می شود برای این گونه سازه بهر حال این خستگی مهم است  بستگی به سیکل یا تکرار بار گذاری دارد و خستگی مجاز از منحنی S-N) ماکسیمم خستگی و تعداد سیکل تا رسیدن به مرحله تخریب ) استفاده می شود خستگی FATIGUE در رابطه با کشش برای فولادهای مختلف از 35/0 تا 6/. خستگی معمول کششی فولاد می باشد.

 

1- 7-10 خواص مکانیکال و اثر فرم دادن سرد به فلز

مقاومت تسلیم FY و مقاومت نهایی در قسمتهایی که تحت تاثیر نیروهای بالابرای فرم دادن قرار می گیرد مقاومت تسلیم افزایش می یابد مهمترین عوامل تاثیر نسبت R/T برای گوشه های نسبت FU/FY فلز مورد استفاده می باشد عوامل دیگر از قبیل نوع فولاد نوع خستگی (فشار یا کشش) و جهت خستگی نسبت به جهت عملیات فرم دادن عمود یا در جهت خستگی تاثیر گذار می باشند بطور کلی با افزایش تسلیم نرمی فلز کاهش می یابد فلز ترد و شکننده می شود.

 

1-8 معایب ­فولاد سرد ساخت

1ـ در ابعاد دهانه محدودیت وجود دارد 2ـ تعداد طبقات قابل ساخت با این سیستم محدود است (ما در این پروژه قست داریم که به کمک استفاده از بتن های سبک به عنوان تقویت کننده دیوار های برشی تعداد طبقات قابل ساخت در این گونه پروژهای فولادی سرد را افزایش دهیم.)3ـ به نیروی کار متخصص و خبره نیاز دارد.4ـتامین قطعات فلزی گالوانیزه تولید شده در کارخانه هزینه نسبتا بالایی دارد.

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS