تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS:پایان نامه ارشد

آگوست 22, 2016 Off By 92
پایان نامه  

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS

تکه هایی از متن :

1- 6-5 شیوه نما سازی خارجی

در این سیستم امکان اجرای انواع نماها وجود دارد.به این منظور از انواع ورق های چوبی،تخته های سیمانی،Ply Woodویا حتی نماهای آجر ویا سنگ استفاده کرد.اما بهتر از نماهای نام برده در بالا،پوششCement Board از قابلیت اجرایی بیشتری برخوردار است که به توضیح مختصر آن پرداختیم.

-نمای پوششCement Board

پانل های سیمانی ویژگی های چوب وسیمان را مجموعا دارا می باشند.وغالبا از اختلاط الیاف فیبری سیمان،رزین های گوناگون وآب تشکیل می شوند.با وارد نمودن الیاف فیبری در این محصول،وزن پانل کاهش می یابد وخاصیت عایق حرارتی صوتی چوب،سیمان افزوده می شود.قابلیت ارتجاعی این پانل  4500 باعث می شود که بتوان این پانل ها رابه راحتی در ابعاد  نیز تولید نمود.

جوشکاری ورق های نازک

جوشکاری ورق های نازک شامل انواع زیر است:

Arewelds (groove welds ,arespot welds , fillet welds and flare groove weld)

مقاوت جان در انتها (نشیمن گاه) تحت عنوان webcripling یکی از محدودیتهای طراحی است که از استاندارد A.I.S.I شرطهای لازم و مقاومت های باربری مجازتعیین شده است.

ضخامت ورق و محدودیتها

ضخامت ورق به تنهایی محدودیتی را بیان نمی کند بلکه نسبت پهنا به ضخامت w/t عامل محدودیتها می باشد و البته خستگی المان زیر بار نیز در این رابطه تاثیر گذار می باشد  A.I.S.I بحث شده است.

قابلیت جوشکاری به ظرفیت فولاد جهت جوش پذیری در یک وضعیت مطلوب ماری از ترک و سلامتی اتصال بستگی دارد که این ظرفیت از طریق ترک شیمیایی فولاد تعیین می شود و یا تغییر نوع فولاد و مراحل اجزائی جوشکاری تغییر می نماید که جوشکاری سازه و صفحه فولادی (ANS/AWSD1.3) مراحل جوشکاری برای جوش قوسی (SMAW) (SMAT) SHIELDED METAL ARE WELCLING جوشکاری قوسی با گاز (SAW) ،(GMAW) ،(FCAW) راتوضیح می دهد.

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS