پایان نامه ارشد درباره :مزایای فولاد سرد ساخت

پایان نامه های عمران

عنوان کامل این پایان نامه :

بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS

تکه هایی از متن :

1-3-2 برای سازندگان وسرمایه گذاران

کیفیت برتر – سرعت بالا – بازگشت سرمایه سریعتر – اقتصادی تر – ارزش افزوده بیشتر در مقایسه با سایر روش ها – مصرف فولاد کمتر – مصرف سیمان کمتر –ایمنی در کارگاه – سهولت در نصب سیستم های تاسیسیاتی- عدم وجود تاخیر های آب و هوایی و ریسک کمتر را می توان نام برد که در ذیل به چند مورد اشاره می شود.

 

1-3-2-1 سرعت در اجرای سیستم: سیستم LSF یک سیستم سریع و آسان است و بدون نیاز به نیروی کاری زیاد به دلیل سبک بودن قابل اجراست به راحتی حمل می شود به طور معمول یک تیم چهار نفره با تجربه قادر است تمام دیوار های یک خانه سه خوابه را در یک روز نصب کند.

 

1-3-2-2 عدم وجود تاخیر های آب وهوایی: ازمهمترین مزیت های ای پروژه که به بازه زمانی مربوط است، عدم ایست عملیات در شرایط گرمایی وسرمایی است. مثلاً در سازه های بتنی با بالا رفتن و پایین آمدن دما شریز بتن ریزی خواص می شود یا در سازه اسکلت فلزی هنگام تگرگ شرایط خواص می شود .

 

1-3-2-3 سهولت در نصب سیستم های تاسیساتی: کلیه کابل ها، برق لوله های آب و داکت ها می تواند قبل از نصب پانل های گچی در فضاهای خالی موجود در داخل دیوار ها اجرا شود.

 

1-3-3 برای ساکنین و بهره برداران

ایمنی بالا در قبال آتش سوزی و زلزله – هزینه پایین نگهداری – عمرطولانی – عدم وجود ترکهای رایج روی سطوح نازک کاری را می توان نام برد که در ذیل به چند مورد اشاره می شود.

متن کامل پایان نامه در لینک زیر:

aroow-down-thesis-8

 دانلود متن کامل پایان نامه رشته عمران با فرمت ورد :بررسی تعیین مقاومت نهایی وضریب رفتار دیوار برشی بتنی سبک باقاب های فولادی سرد نورد شدهLSF با استفاده از نرم افزار ANSYS

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.